Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza Martwego
Infolinia:
48 801 011 396
Książka - 'VI Międzynarodowa Konferencja Nauk.-Prakt.' kliknij aby powiększyć zdjęcie

Książka - 'VI Międzynarodowa Konferencja Nauk.-Prakt.'

0 (0)
Dostępność W sprzedaży
Cena 10,00
Kod produktu NBL-27
  • Wysyłka 24 godziny
  • Opakowanie stron 52
  • Dr.Nona International LTD
  • 'VI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna' - książeczka

    Pełna nazwa: VI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna - Znakomite rezultaty stosowania preparatów "Dr.Nona" w praktyce medycznej.
    Książka zawiera wybrane tezy referatów z VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej, która odbyła się w 2008 roku.

'VI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna' - książeczka

Cytat z wstępu N. Kuchina (Klinika "Lenom", Izrael), prof. S.P. Jarominko (Rosyjskie Onkologiczne Centrum Naukowe im. N.N. Błochina RANM):

Minęło 10 lat od Pierwszej Konferencji Naukowo-Praktycznej (Moskwa 1997), na której przedstawiono wyniki przeprowadzonych badań preparatów "Dr.Nona" w 10 największych ośrodkach naukowych Rosji i podsumowano doświadczenia z zakresu wykorzystania ich w praktyce medycznej.

Cztery kolejne konferencje przeprowadzone w Rosji, na Ukrainie i w Izraelu (1999, 2001, 2003, 2005) wykazały rosnące zainteresowanie produktami firmy, ponieważ udowodniono ich wysoką skuteczność w szerokim zakresie stanów patologicznych, zarówno w terapii komplementarnej, jak i samodzielnej terapii alternatywnej.
....

Badania prowadzone były niezależnie, w różnych miastach i krajach. Ich ocena opiera się na obiektywnych danych, co sprawia, że przedstawione rezultaty i wyniki badań są wiarygodne.

Należy podkreślić szerokie spektrum patologii nozologicznych o bardzo różnorodnej etiopatogenezie, w których leczeniu terapia komplementarna, a czasami samodzielna terapia preparatami "Dr.Nona" daje znakomite efekty. Są to: infekcja bakterią Helicobakter pylori, zaburzenia hormonalne, dysfunkcje układu sercowo-naczyniowego, chroniczna niewydolność nerek, dziecięce choroby onko-hematologiczne w stadium remisji, bezpośrednie oraz występujące z opóźnieniem uszkodzenia popromienne, choroby degeneracyjne siatkówki oka, choroby układu moczowego, choroby ginekologiczne, bezpłodność, pediatria, chirurgia, kosmetologia.

Przytoczone referaty lekarzy specjalistów wyraziście ilustrują i potwierdzają prawdziwość powyższej tezy.....

Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Książka - 'VI Międzynarodowa Konferencja Nauk.-Prakt.'

Zapytaj o przedmiot

Książka - 'VI Międzynarodowa Konferencja Nauk.-Prakt.'