Likwidacja sklepu, Obniżka 20%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoPerfumy dla kobiet Lady kliknij aby powiększyć zdjęcie

Perfumy dla kobiet Lady

0 (0)
Promocja
Dostępność W sprzedaży
Cena 404,75 323,76
Kod produktu N30100
 • Wysyłka 24 godziny
 • Punkty 44
 • Opakowanie 100 ml
 • Dr.Nona International LTD
 • Perfumy dla kobiet - Lady
  - 1 sztuka. data ważności 01/2025

  Perfumy Dr.Nona mają delikatny, miły aromat, który długo pozostaje na skórze i w otoczeniu. Jednak jego trwałość i intensywność nie męczy i nie jest nużąca dla otoczenia. Ich miły zapach stwarza dobry nastrój, pobudza i oddziałuje zmysłowo, a przy tym wpływa korzystnie na wszystkie systemy regulacyjne organizmu.
  Według tradycyjnej klasyfikacji (zastosowanie atomizera), są to wody toaletowe. Natomiast ich trwałość, stężenie podstawowego aromatu w kompozycji, pozwala śmiało zaliczyć je do perfum i ufać w ich jakość i trwałość.

Halo Eau de Parfum Lady

LADY - kwiatowy, zmysłowy kobiecy zapach. To miłość..... kiedy są już dzieci, owoce miłości, a może już i wnuki; spełnione życie, dojrzała miłość. Unosisz się nad całym światem na skrzydłach miłości, jak zwykle tajemnicza i piękna, przeglądasz się w oczach ukochanego..... Jak określić piękno kobiety? Jak je nazwać? Może to właśnie poczucie wolności?
Takie są właśnie perfumy LADY...

Wśród preparatów firmy Dr.Nona, perfumy stanowią element uzupełniający w kosmetyce uzdrawiającej. Ich szczególnie wyselekcjonowane i zmysłowe zapachy, o wyjątkowej trwałości, potrafią przez cały dzień utrzymywać nasz organizm w pozytywnym i miłym nastroju, podnosząc naszą odporność na spotykane w ciągu dnia stresy.

Halo-Complex, który również znajduje się w składzie perfum, wybitnie zwiększa efektywność ich działania. Wchłaniane przez naskórek aktywne elementy olejków aromatycznych stymulują system immunologiczny i działając na wszystkie podstawowe narządy wydatnie wzmacniają cały organizm. Biologicznie czynne substancje olejków zapachowych, przenikając do krwioobiegu, wpływają na wszystkie najważniejsze układy organizmu, normalizując ich działanie.

Przenikanie do organizmu aktywnych elementów zawartych w perfumach odbywa się także poprzez układ oddechowy. Wdychane aromaty przenikają do płuc, skąd przechodzą poprzez pęcherzyki powietrzne do naczyń włoskowatych i rozprowadzane są po całym organizmie.

Jak działają perfumy.

Ludzie od dawna przypisują zapachom magiczne siły, które nie tylko dają nam przyjemność i mają władze nad naszymi wspomnieniami, ale bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie i stan emocjonalny.

Dlatego w produktach perfumeryjnych firmy 'Dr.Nona' wykorzystane są olejki aromaterapeutyczne o mocnym działaniu leczniczym, między innymi:
- wyciszające: olejki lawendy, rumianku i melisy;
- pobudzające: pieprzowy, goździkowy i geraniowy;
- afrodyzjaki: rozmarynowy, ylangowy, imbirowy i inne.

Poprzez zmysł węchu, aktywne komponenty olejków eterycznych mają bezpośredni wpływ na pewne struktury mózgu. Dlatego działanie produktów perfumeryjnych jest natychmiastowe. Poprawia się nam humor i zaczynamy gromadzić pozytywne emocje.

Dzieje się tak, dlatego, że strefa węchowa jest mocno związana ze strefą limbiczną i obszarami mózgu, które kontrolują prace układu nerwowego, endokrynologicznego, odpowiadają za prace wszystkich hormonów naszego organizmu. System limbiczny jest związany z naszymi reakcjami emocjonalnymi, pamięcią, pożądaniem, intuicją. Bardzo ważne jest to, że nawet u ludzi z zaburzeniami węchu, te produkty są bardzo efektywne.

Człowiek to zagadkowe, złożone i harmonijne stworzenie natury, które istnieje w trzech wymiarach: Ciało, Duch, Energia. Te trzy systemy są tak mocno połączone między sobą, że zaburzenie pracy jednej z nich wywołuje poważne problemy w dwóch pozostałych.

Linia perfumeryjna 'Dr.Nona' działając na trzech poziomach: mentalnym, fizycznym, energetycznym, pomaga stworzyć aurę człowieka sukcesu. Psychologicznie wprowadza nas w nastrój magii, spełnienia marzeń, pozytywnie nastrajają, daje radość i zdrowie.

Jak pachnieć dłużej?

Czasami po dłuższym czasie stosowania jednego rodzaju perfum wydaje nam się, że szybciej się ulatniają, nie pachną. Węch jest tak doskonałym zmysłem, że szybko przyzwyczaja się do znanych sobie zapachów i w konsekwencji przestajemy je czuć.

Jak więc pachnieć dłużej?

Stosujmy perfumy i dezodoranty od razu po kąpieli dopóki ciało jest rozgrzane i wilgotne - aromat utrzyma się dłużej.
Przechowujmy perfumy poza zasięgiem światła i ciepła w starannie zamkniętym flakonie.

Jak używać perfum?

Zgodnie ze słowami Coco Chanel: "Używaj perfum wszędzie tam, gdzie chcesz być całowana".
Ciepło skóry powoduje, że perfumy oddają cały zapach, dlatego nakładamy je tam, gdzie naczynia krwionośne znajdują się tuż pod skórą - skronie, szyję, nadgarstki, miejsce między piersiami. Nie wolno rozcierać perfum na skórze po zastosowaniu. To 'rani' subtelny aromat i zmniejsza jego trwałość.

 • Fajnym sposobem jest, rozpylić pachnącą mgiełkę przed sobą i wejść w nią. Będziemy wyjątkowo dyskretnie otulone zapachem.
 • Perfumując ubrania róbmy to od strony wewnętrznej, żeby nie zostały ciemne plamki na jasnych tkaninach. Najdłużej aromat się utrzymuje na szalikach i chustach.
 • Aromaty dobrze się utrzymują na włosach.
 • Kropelka perfum na poduszce zapobiega bezsenności.
 • Parę kropel dodane do kąpieli z solą ylang-ylang firmy 'Dr.Nona' stworzą niepowtarzalną atmosferę w łożu małżeńskim.
Dlatego warto wypróbować na sobie magie perfum "Dr. Nona"

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona Halo-Complex
na bazie soli i biomasy Morza Martwego.
Zastosowanie perfum:
 • Usprawniają pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego
 • Redukują szkodliwość toksyn i stabilizują system nerwowy
 • Ogólnie tonizują organizm
 • Można używać nawet przed kąpielami słonecznymi - nie będzie na skórze ciemnych plam
Stosować przy:
 • Obniżonym nastroju i braku wiary w siebie
 • Obniżonym libido
 • Bólach głowy i bezsenności (kilkoma kroplami skropić poduszkę)
 • Obniżeniu zdolności fizycznych i intelektualnych
Składniki:
Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Propylene Glycol, Tricyclodecane-4, 8-Dimethanol, Acetyl Hexamethyl Tetralin, Maris Sal, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinamal, Limonene, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral.
Sposób użycia:
Ponieważ zapachy działają na skutek kontktu z rozgrzanym naskórkiem, najlepiej stosować perfumy bezpośrednio po prysznicu lub kąpieli, kiedy ciało jest jeszcze wilgotne i rozgrzane. Wtedy działają dłużej. Perfumy nanosimy na te części ciała, gdzie tuż pod skórą pulsuje krew tj. dolna część szyi, miejsca za uszami, dół łokciowy, nadgarstki od strony wewnętrznej, dół kolanowy. Nie wolno pocierać nadgarstka po perfumowaniu - to "rani" zapach, burzy jego subtelną nutę, a nawet trwałość.
Zapachy świetnie "przechowują się" we włosach.

Możesz kupić produkty TANIEJ od ceny detalicznej o 20% lub 35%!
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.
Zastosowanie perfum:
 • Usprawniają pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego
 • Redukują szkodliwość toksyn i stabilizują system nerwowy
 • Ogólnie tonizują organizm
 • Można używać nawet przed kąpielami słonecznymi - nie będzie na skórze ciemnych plam
Stosować przy:
 • Obniżonym nastroju i braku wiary w siebie
 • Obniżonym libido
 • Bólach głowy i bezsenności (kilkoma kroplami skropić poduszkę)
 • Obniżeniu zdolności fizycznych i intelektualnych

Składniki:
Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Propylene Glycol, Tricyclodecane-4, 8-Dimethanol, Acetyl Hexamethyl Tetralin, Maris Sal, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinamal, Limonene, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral.

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona Halo-Complex na bazie soli i biomasy Morza Martwego.


Recenzje produktu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji.

Dodaj recenzję

Perfumy dla kobiet Lady

Zapytaj o przedmiot

Perfumy dla kobiet Lady