Likwidacja sklepu, Obniżka 30%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoGwarancja

Sklep eNona.pl sprzedaje produkty izraelskiej firmy - Dr.Nona International Ltd..

Gwarantujemy, iż wszystkie towary dostarczone do Klienta będą produktami oryginalnymi i najwyższej jakości. Każdy z produktów posiada wymagane atesty i certyfikaty, jest oryginalnie zapakowany i zaplombowany, z datą produkcji i datą ważności widoczną na opakowaniu.

Sklep eNona.pl GWARANTUJE:
  • Z zakupionego towaru można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być uszkodzony, otwarty (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny. Wraz z towarem prosimy odesłać kopię paragonu zakupu oraz numer konta bankowego.
    Sklep eNona.pl, po otrzymaniu towaru zgodnego z paragonem, gwarantuje zwrot wartości produktu i kosztów dostawy. Pieniądze wysyłamy przelewem podane konto bankowe. W przypadku zwrotu części zamówienia, zwrot kosztów dostawy przysługiwał będzie w proporcjonalnej części do wartości całego zamówienia.
    Nie zwracamy kosztów odesłania produktu do sklepu. Informujemy również, iż nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym. Paczkę odpowiednio zabezpieczoną należy odesłać na adres: eVera Jadwiga Bartosz, ul. Chemiczna 3b, 44-121 Gliwice.
  • Jeżeli stwierdzicie Państwo inne wady w produkcie, prosimy o odesłanie go z powrotem na adres sklepu eNona.pl zwykłą przesyłką pocztową, dołączając paragon zakupu, konto bankowe oraz opis wady. Po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji, zwrócimy koszty przesyłki, wymienimy produkt na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, zwrócimy pieniądze za produkt.