Likwidacja sklepu, Obniżka 30%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoWypadanie włosów, łysienie

Jesteś zaniepokojony wypadaniem włosów? Wiedz, że nie jesteś sam. Według statystyki, w USA ponad 35 milionów mężczyzn ma genetyczną skłonność do łysienia; 2,5 miliona mężczyzn, kobiet i dzieci całkowicie straciło włosy na głowie lub na całym ciele; 217 tysięcy ludzi utraciło włosy w rezultacie chemioterapii i radioterapii; 2,5 miliona - w rezultacie oparzeń i innych czynników traumatycznych.

Jeśli cierpisz na tę dolegliwość, musisz koniecznie skorzystać z preparatów Dr.Nona.

Wiemy, że każdy włos wyrasta z cebulki, maleńkiego mieszka w skórze. Rodzimy się z cebulkami wszystkich włosów. Każda cebulka zbudowana jest z 7 rodzajów komórek, które współpracują z komórkami nerwów i krwi. Rosnący włos to unikalny proces. Uczeni przypuszczają, że układ immunologiczny odgrywa dużą rolę w procesie odradzania się włosów.

Jest kilka niepodważalnych faktów, którymi chcemy się podzielić. U podstaw każdego włosa znajduje się brodawka skórna. Wytwarza ona komórki włosa, syntetyzuje białka, aby odżywiać powstające komórki. Podczas stymulacji, brodawka napełnia się krwią i wtedy jest zdolna do funkcjonowania. Dopóki brodawki funkcjonują, dopóty włosy rosną! Kiedy włos wypada, brodawka zaczyna wytwarzać następny włos. Dzieje się tak codziennie i jest naturalnym cyklem funkcjonowania włosa.

Życie włosa zależy od brodawki, a "życie" brodawki od zaopatrzenia jej w krew. Masując skórę głowy produktami z Morza Martwego, poprawiamy krążenie krwi i odżywianie brodawek włosów czyli poprawiamy wzrost włosów. Na tej zasadzie opiera się program leczenia i profilaktyki łysienia zarówno u mężczyzn jak i u kobiet przy pomocy preparatów Dr Nona.

Preparaty Dr Nona przy wypadaniu włosów i w profilaktyce łysienia:
Wszystkie preparaty Dr.Nona wspaniale łączą się z konwencjonalnymi metodami leczenia.