Likwidacja sklepu, Obniżka 30%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoJak zachować zdrowie, urodę i młodość?

Wykład lekarza Eleny Jerominy

Kiedy Bóg nas stworzył, ziemia była czysta. Człowiek z czasem stworzył dla siebie komfort cywilizacji, stworzył sztuczną radiację, przed którą nasz organizm nie umie się bronić. W ciągu ostatnich 70 lat zanotowano wzrost radiacji o 70%. My genetycznie nie byliśmy w stanie się do tego przygotować i dlatego rośnie śmiertelność, chorujemy coraz częściej na zawały, występują mutacje, wady wrodzone, bardzo wysoki procent cukrzycy u dzieci i cała masa chorób naszej cywilizacji.
Każdy normalny człowiek chce mieć zdrowe potomstwo.

Jak jesteśmy zbudowani?

Jesteśmy zbudowani z komórek. Wszystkie żywe stworzenia zbudowane są jednakowo. Nasze komórki mają jądro i zawierają struktury DNA - nasz kod genetyczny. Każdy człowiek ma swój kod DNA, ale wszystkie komórki zbudowane są z aminokwasów i jednakowych mikroelementów.

Da normalnej działalności tej komórki są potrzebne: tłuszcze, białko, węglowodany, minerały, witaminy, woda, tlen. Nic więcej nie potrzeba, ale my każdego dnia wprowadzamy sole metali ciężkich, sztuczne barwniki, środki radioaktywne, trucizny, pestycydy, radiacje. Dla naszych komórek to jest nienaturalne i one nie są w stanie sobie same z tym poradzić.

Tlen, który też jest wolnym rodnikiem, zawsze znajdował się w powietrzu i nasz organizm posiada system obrony od niego, potrafi z nim funkcjonować, ale nie z innymi wolnymi rodnikami. Organizm posiadał naturalne siły obronne (układ immunologiczny), jednak kiedy zaczęła rosnąć ilość napromieniowania (mikrofalówka, piloty do sprzętu RTV, komórki), wzrosło zapotrzebowanie na ochronę organizmu.

W latach 40-tych naukowcy zrozumieli, że wykorzystaliśmy te rezerwy i że poprzez zastosowanie suplementacji witaminami A, C, D, E (na tamten moment to wystarczało) zwiększyliśmy możliwości i pokryliśmy zapotrzebowanie na tamte czasy. Teraz to jest niewystarczające. Aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na witaminę C, należałoby w ciągu doby zjeść wiadro czarnej porzeczki, a to jest niemożliwe.

Aby przyswoić przez nasz organizm mikroelementy i witaminy potrzeba nam fermentacji w jelitach i białek w naszej krwi, żeby doprowadzić te witaminy do naszych komórek, a my mamy tylko tyle i nic więcej. To zapotrzebowanie, którego nie możemy dać organizmowi rujnuje nasze komórki. Człowiek stoi na granicy wymarcia!

Dr Nona Kuchina znalazła po raz pierwszy inną drogę.

W Morzu Martwym znalezione zostały archebakterie o identycznych aminokwasach jak w naszym, ludzkim DNA. Różnica tkwi w tym, że archebakteria też ma jądro, ale nie ma błony jądrowej i dlatego natura stworzyła dla niej wysoką ochronę antyoksydacyjną. Te antyutleniacze nie potrzebują transporterów takich jak białko i fermenty, żeby mogły być dostarczone do naszych komórek.

Dr Nona zwróciła uwagę, że ludzie są leniwi, nie lubią się leczyć, tłumaczą się brakiem czasu i zabieganiem. Ludzie nie lubią zastrzyków, gastroskopii, badań krwi, nieprzyjemnych badań u dzieci. Ludzie niestety nie zapobiegają chorobom, nie leczą się. Często przychodzą do lekarza dopiero wtedy, gdy choroba się rozwinęła, gdy już jest za późno i stwierdza się wtedy poważne choroby onkologiczne (III i IV stopnia), wrzody, kiedy już są skutki bardzo poważne. Czasami jedynym ratunkiem jest już operacja, ale to nie jest niestety leczenie, tylko sposób na przeżycie.

Dr Nona stworzyła produkty, nie żeby leczyć problemy zdrowotne, ale żeby odbudować w całości nasze komórki, i żeby mogły przystosować się i przeżyć w obecnych ekstremalnych warunkach, w tym środowisku, w którym się znajdujemy.

Gdy komórka jest uszkodzona przez komórki wolnych rodników (a te istnieją samotnie bardzo krotko - szukają sobie pary) - promienie radioaktywne wpływają na wodę w komórkach, rozbijają ją na bardzo agresywne elektrony.

Człowiek w 80%-90% składa się wody i te wolne rodniki z membrany naszych komórek wybijają elektrony i tworzy się dziura. Wówczas przenika do komórki to, co szkodliwe i w taki sposób może być uszkodzone DNA komórki. Taki stan może doprowadzić do 3 rodzajów uszkodzeń komórek:

 1. Komórka może przestać się dzielić i starzeje się, aż umrze
 2. Komórka umiera
 3. Komórka dzieli się na pół i tworzy 2 chore komórki (mięśniaki, cysty na tarczycy, mastopatie, guzy niezłośliwe i złośliwe - gdy w DNA są większe zmiany)
Wszystkie komórki połączone są mostami - te mosty przekazują informacje od 1 do 2 komórki i jeśli informacja jest negatywna, to niestety, ale też jest przenoszona dalej, komórki nie potrafią sobie z tym poradzić. Pod wpływem wolnych rodników mosty się niszczą i powstaje przewlekłe powikłanie, bo organizm nie jest w stanie kontrolować, co się dzieje. Komórka rakowa bardzo szybko odrywa się od guza i przez krwioobieg jest roznoszona po organizmie człowieka. Komórki rakowe dzielą się bez kontroli i żyją kosztem zdrowych komórek znajdujących się w pobliżu.

W medycynie tradycyjnej (jeśli guza znajdzie się na czas), lekarze stosują operację lub napromieniowanie, żeby zatrzymać wzrost tych komórek, ale nawet, jeśli usuwa się guza w jednym miejscu, może tworzyć się w innym. Dlatego należy w inny sposób podejść do ochrony naszego organizmu od szkodliwych skutków środowiska. Na 100% nie ma takich produktów w świecie jak produkty firmy "Dr.Nona" i udowodniono to na trzech konferencjach w Moskwie w Centrum Onkologicznym.

Świat jeszcze do końca nie wie jak działa ten fenomen archebakterii, ale mamy możliwość i szczęście już chronić siebie, odbudowane komórki i dać szanse na przeżycie naszym dzieciom, które urodziły się już w tych ciężkich warunkach, które niosą nasze czasy.

Dr Nona w swoim laboratorium pobrała aminokwasy i naturalne antyutleniacze z archebakterii i połączyła je w jedną molekułę z minerałami Morza Martwego, to większa koncentracja naszej plazmy - tam znajdują się wszystkie mikroelementy takie, jakie są w naszej krwi.

W produktach Firmy Dr.Nona International dostarczamy do naszego organizmu absolutnie wszystkie minerały w odpowiednich proporcjach i one nie potrzebują już transportu, żeby dostarczyć to do komórki. Jest to bardzo ważne szczególnie, jeśli człowiek jest w stanie ciężkim i nie ma energii i siły potrzebnej do przyswojenia pokarmu.

Na przykład, przy osteoporozie przyjmowanie czystego wapna nic nie zmienia, nie pomaga, bo wapń musi być w odpowiednich proporcjach, by był przyswajalny.

Te produkty są niezbędne dla chorych i zdrowych, nie ma przeciwwskazań, nie ma skutków ubocznych, nie zawierają w sobie składników chemicznych, które odkładają się w naszym organizmie, nie mogą być przedawkowane - organizm pobiera dokładnie tyle ile potrzebuje.

Dlatego można polecać te produkty: noworodkom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, starszym ludziom, przy chorobach ostrych, reanimacji, przewlekle chorym, po operacji, w przypadku chorób onkologicznych, a przede wszystkim dla tych wszystkich, którzy NIE CHCĄ CHOROWAĆ!!!

Produkty te są łatwe w użyciu, nie zmieniają naszych dotychczasowych nawyków i tak na przykład:
 • Szampon do codziennego użycia
  Każdy myje głowę - wystarczy tylko zamienić szampon ze stosowanego dotychczas na nasz - zawiera on wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, antyoksydanty. Wspaniale polepsza krążenie krwi skóry i mózgu. Można korzystać z tego każdego dnia, to jest mikroszczepionka chroniąca nas przed zawałami i wylewami. Szampon polepszając krążenie mózgu, poprawia ciśnienie i lepiej odżywia nasze komórki. Można smarować nim bolące stawy, jest bardzo skuteczny na oparzenia (można nasmarować), fantastyczny dla delikatnej skóry noworodków - nie szczypie w oczka, zmniejsza pobudliwość u noworodków i małych dzieci, w naturalny sposób tonizuje.
  Szampon morski - jest hypoalergiczny, dla ludzi, którzy chorują na astmę i nie tolerują zapachów.
 • Dezodoranty
  Na rynku dostępne dezodoranty to antyperspiranty, które blokują gruczoły potowe, blokują nasze węzły chłonne, pozostają w nich wszystkie złogi metali ciężkich, a to z kolei prowadzi do raka piersi u kobiet. Wiedząc o tym mechanizmie dr Nona Kuchina stworzyła dezodorant, który nie blokuje, a wyprowadza te złogi z naszych węzłów chłonnych i zawiera silne antyutleniacze. Można stosować na wszystkie grupy węzłów chłonnych, (które są najbardziej atakowanymi komórkami przez choroby onkologiczne i inne). Razem z limfą działa na cały organizm i go odtruwa. Może być stosowany prze kobiety po amputacji piersi, gdy większość dezodorantów jest zabroniona.
  Właściwości lecznicze ma w gruźlicy, najłagodniejsza i skuteczna profilaktyka w onkologii, mają bardzo mocny efekt znieczulający - doskonałe na bolące stawy, ból zęba, ból głowy, ukąszenia i oparzenia, na bóle pleców, zmniejszają też bóle onkologiczne.
  Jest to produkt niezbędny w każdym domu! Występuje w kilku nutach zapachowych i do każdego z tych zapachów są perfumy.
 • Mineralna odżywka do włosów
  Bardzo mocny środek hypoalergiczny - można pielęgnować skórę głowy, wzmacnić cebulki włsów, codziennie stosowana jest pomocna przy migrenie, bólach głowy.
 • Szminka
  Każda kobieta malując usta naszą pomadką upiększa się, ale równocześnie chroni się codziennie od infekcji, dzięki mocnemu działaniu antyoksydacyjnemu i bardzo silnemu ukrwieniu ust. Szminka jest na drugim miejscu po kapsułkach Okseen (są one najsilniejszym antyoksydantem na świecie). Dlatego pomadka do ust jest najważniejszym produktem w naszym domu, jeśli chodzi o profilaktykę onkologiczną. Bardzo łatwo jest z tego produktu korzystać, nawet dla małego dziecka. Szminka bezbarwna polecana jest również dla mężczyzn i dla dzieci.

Dzieci bardzo lubią korzystać z tych produktów - do 7 lat, podobnie jak zwierzęta mają instynkt przetrwania, same sobie próbują znaleźć lek w otoczeniu. Jak się da dzieciom te produkty, to na przykład zjadają kremy. Nasze zwierzęta bardzo chętnie piją herbatę Gonseen, nie ma też ryzyka, że zwierzęta leczone naszymi kremami (np. przy problemach z grzybicą), zlizując z siebie preparaty, zatrują się - może to najwyżej oczyścić ich przewód pokarmowy, poprawić jego funkcjonowanie. Nawet z opakowania nasi pupile chętnie wylizują te kremy. Ludzi można przekonać do wielu rzeczy, ale nie psa lub kota - one same chcą te produkty stosować... Produkty firmy "Dr.Nona" są każdemu niezbędnie potrzebne.

Jak prawidłowo wykorzystać produkty "Dr. Nona" i po co są nam potrzebne?

Pomimo, że produkty podzielone są na te do zewnętrznego i wewnętrznego stosowania, każdy z nich można bezpiecznie zjeść i w niektórych programach jest to nawet zalecane. Jesteśmy cali zbudowani z komórek, zresztą produkty tzw. zewnętrznego stosowania nie znają bariery skóry i po około 3-5 minutach są w naszym krwioobiegu i odżywiają wszystkie nasze komórki, cały organizm i to jest właśnie to Know-how, które czyni je unikatowymi.

Maseczki iłowe

 • Maseczka iłowa do twarzy- daje bardzo mocny efekt kosmetyczny (widoczny już po jednorazowym nałożeniu na pół twarzy), wybiela, wygładza i odmładza cerę. Stosuje się przy zapaleniu nerwu trójdzielnego, przy porażeniu nerwów twarzowych, u maleńkich dzieci: przy stanach zapalnych i przeziębieniach na klatkę piersiową, nóżki i rączki; przy zapaleniach zatok, w ginekologii na tamponach.

  Mamy maseczkę iłową która ma 98% aktywności. Do stosowania zwykłych błotek i iłów innych firm są przeciwwskazania (dla ludzi, którzy mają guzy, nadciśnienie). Nasza maseczka jest całkowicie bezpieczna, ponadto bardzo wydajna - prawidłowo stosowane wystarcza na 6-12 m-cy. Nasza maseczka odbudowuje strukturę skóry, regeneruje ją, likwiduje stan zapalny i niweluje ból, poprawia krążenie, przenika przez wszystkie warstwy skóry do krwioobiegu.

  Tam, gdzie komórka się uszkadza, tworzy się komórka tłuszczowa, zrosty, guzy, itp. - dlatego tak wiele ludzi cierpi na otyłość. Na USG wychodzą często zmiany - należy kłaść maskę iłową na trzustkę, wątrobę i brzuch, po to, żeby zregenerować i zlikwidować te komórki tłuszczowe i zrosty.
  Maseczeka likwiduje stan zapalny i polepsza krążenie, ale ma też coś szczególnego.

Mydło i szampon

 • Halo-gel - mydło w płynie zrobione na bazie maseczki iłowej. Jest to Know-how firmy - w świecie nic takiego nie ma - oczyszcza wszystkie 7 warstw skóry. Bardzo rozgrzewa i podciąga skórę. Fantastyczny środek na zmarznięcia - smarować na 5-7 min i zmyć - chroni przed przeziębieniem. Przy kaszlu i zapaleniu oskrzeli można stosować smarując na całą noc- rozgrzewa i likwiduje ataki kaszlu. Dla dorosłych sam Halo-gel, dla dzieci połączony z kremem (Dynamicznym. Można nim myć włosy, niezastąpiony środek do oczyszczania twarzy z wszelkich zanieczyszczeń - bardzo poprawia naszą cerę, ale na twarz nakładać na 2-3 minutki, gdyż jest bardzo aktywny.
 • Szampon do codziennego użycia
  Każdy myje głowę - wystarczy tylko zamienić szampon ze stosowanego dotychczas na nasz - zawiera on wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, antyoksydanty. Wspaniale polepsza krążenie krwi skóry i mózgu. Można korzystać z tego każdego dnia, to jest mikroszczepionka chroniąca nas przed zawałami i wylewami. Szampon polepszając krążenie mózgu, poprawia ciśnienie i lepiej odżywia nasze komórki. Można smarować nim bolące stawy, jest bardzo skuteczny na oparzenia (można nasmarować), fantastyczny dla delikatnej skóry noworodków - nie szczypie w oczka, zmniejsza pobudliwość u noworodków i małych dzieci, w naturalny sposób tonizuje.
  Szampon morski - jest hypoalergiczny, dla ludzi, którzy chorują na astmę i nie tolerują zapachów.

Kremy i balsamy - mają 75% aktywności, dlatego są niezmiernie wydajne.

 • Dynamiczny krem nawilżający
  Pierwszy krem stworzony w Klinice Lenom przez dr Nonnę Kuchinę - włożyła ona w niego całą duszę. W nim spełniło się jej pragnienie, żeby ludzie leczyli się przez skórę. Po 3-5 min od nałożenia na skórę jest on bowiem cały w krwioobiegu.
  W kosmetyce: wybiela cerę, w 90% nawilża. Gdy skóra się starzeje, to traci wilgoć, a ten krem to odwraca, naturalnie odmładza.
  Leczniczo: likwiduje ból każdego pochodzenia, należy smarować skronie, małżowiny uszne i za uszami w celu likwidacji bólu głowy, smarować obszar sercowy (przy chorobach sercowo - naczyniowych, nadciśnieniu; takie osoby powinny ten krem mieć przy sobie w torebce).

  Ten krem nikomu nie może zaszkodzić, nie ma żadnych przeciwwskazań. Można nim ratować osoby przy utracie przytomności. Pomaga dzieciom cierpiącym na cukrzycę, zawsze należy mieć go w pogotowiu, żeby przy zasłabnięciu, jak cukier "skacze" uratować dziecko, dopóki nie przyjedzie pogotowie, smarując na otwarte miejsca i na klatkę piersiową. Można w ten sposób uratować dziecku życie. Można stosować na rany, zadrapania, oparzenia. Podczas porodu stymuluje i likwiduje ból. Polepsza morfologię krwi przy codziennym stosowaniu na wszystkie miejsca tętna, przy guzach (zatrzymuje ich rozwój), przy parodontozie, w ginekologii na tampon przy stanach zapalnych, na obszar wątroby, trzustki, w ginekologii na ból brzucha, na plecy wzdłuż kręgosłupa na zwyrodnienia, przy gorączce (u dzieci niezastąpiony - całe ciało smarować na wilgotna skórkę, co godzinę). Bardzo ważne jest to, że jest to środek NATURALNY. Krem ten fantastycznie reguluje ciśnienie, w połączeniu z innymi preparatami. Stosowany na 7 krąg szyjny walczy z alergiami.

 • Balsam do ciała SOLARIS
  Krem dynamiczny jest pogotowiem ratunkowym, przy problemach ostrych, a Balsam Solaris przy problemach przewlekłych, przy przewlekłych stanach zapalnych, zrostach, hamuje wzrost komórek onkologicznych, zapobiega przerzutom, stosuje się na rany i wrzody na nogach - ma działanie regenerujące, przyspiesza ziarninowanie, na świeże rany, rany po operacji w ginekologii na tampony, najskuteczniejszy środek w leczeniu oparzeń każdego rodzaju.
  Polepsza strukturę naszej skóry i likwiduje przebarwienia na skórze, przy różnego rodzaju guzach. Stosowany dla kobiet w ciąży d 1-go dnia - polepsza krwioobieg w łożysku (smarować na dół brzucha), likwiduje napięcie macicy (tzw. "stawianie się"), i chroni przed rozstępami, a powstałe już wcześniej wybiela, (ale przy porodzie już nie stosujemy Balsamu Solaris, ale Krem dynamiczny!).

  Dobrze jest stosować Balsam Solaris 2-3 razy dziennie na guzki tarczycy (przy niedoczynności stosujemy Krem dynamiczny codziennie rano, a na noc Krem nocny - regulują poziom produkcji hormonów przez tarczycę).
  Balsam SOLARIS należy stosować 2-3 razy w tygodniu u noworodków i małych dzieci na całe ciało w celu chronienia od skutków radiacji i zanieczyszczenia. Przy chorobach przewodu pokarmowego (zapalenia śluzówki żołądka, wrzody żołądka i dwunastnicy) stosować do wewnątrz, połykać pół łyżeczki przed snem. Przy radioterapii dla ochrony skóry, przed i po zabiegu, żeby ochronić skórę od tego napromieniowania.

  W kosmetyce: odmładza nie tylko skórę twarzy i reszty ciała, ale i błony śluzowe, odmładza śluzówkę. Można wykorzystać podczas seksu, zwiększa skuteczność. Można stosować na tamponach lub bezpośrednio w celu odmłodzenia ginekologicznego - w naszej Firmie jest powiedzenie, że to jest krem, który powinno się mieć przy łóżku, żeby polepszyć stosunki w rodzinie...

Korzystając z tych produktów nie zajmujemy się leczeniem - odbudowujemy komórki naszego organizmu i polepszamy jakość życia!!! Dlatego z tych produktów mogą korzystać wszyscy i polecać je mogą nie tylko lekarze.

 • Krem odżywczy na noc- stosuje się wieczorem na twarz i szyję, daje to wspaniały efekt kosmetyczny, regeneruje wspaniale naszą skórę w nocy, bardzo skuteczny przy nadżerce szyjki macicy, przy długo niegojących się wrzodach na nogach. Przy uszkodzeniu głównej warstwy stóp i pękających piętach (lub mleczko do twarzy), na pękające naczyńka na twarzy, przy zabiegach laserem potrafi regenerować i odbudować wewnętrzne warstwy skóry. Można wykorzystać go do masażu (wzmaga efekt), przy rybiej łusce (wrodzona suchość skóry) - lub mleczko, ból lub rany i zadrapania, (jeśli nie mamy Kremu dynamicznego).
 • Mleczko do twarzy- fantastyczne do masażu całego ciała (wspaniale odbudowuje skórę, likwiduje ból i napięcie mięśni), można smarować na małe stawy rąk i nóg (palce), do nawilżania suchej skóry oraz przy trądziku (tak naprawdę nie ma cery suchej i tłustej, jest cera zdrowa lub chora) - nasze kremy działają w taki sposób, żeby odbudować i zregenerować komórki skóry. Nie stosować przy pękających naczynkach na twarzy, gdyż pobudza krążenie i naczynka jeszcze bardziej są wyraźne.

Krem odżywczy na noc i Mleczko do twarzy, to dwa preparaty, które zawierają najsilniejszy system autotroficzny - ze starych obumarłych komórek wykorzystują białko dla budowy nowych komórek.

Każdy z kremów Firmy "Dr. Nona" zawiera to, co niezbędne i daje, co potrzebne, czego brakuje naszemu organizmowi.

 • Balsam przeciwzmarszczkowy pod oczy
  Wzrok jest bezcenny, zaczynając od najmłodszego wieku. Tylko osoba, która była kiedyś ślepa może docenić, co to znaczy widzieć. Nasze dzieci siedzą przed TV, komputerem - zaczynają nosić okulary, już we wczesnym wieku. Później niestety leczenie wad wzroku jest długotrwałe i drogie.
  Krem ten nie tylko likwiduje obrzęki i zmarszczki, ale również odbudowuje strukturę oka, siatkówkę, błonę oka, przejrzystość naszego ciałka szklistego, krążenie oka i mózgu. Można przy pomocy tego kremu likwidować atak migreny, jest niezbędnym środkiem dla cukrzyków.

  Należy stosować u dzieci przebywających często przed komputerem, telewizorem i dużo czytających. Ze względu na to, że bardzo dobrze poprawia krążenie krwi w żyłach, to jest bardzo skuteczny na żylaki i hemoroidy (nie ma znaczenia gdzie leży żyła). Konkurencję dla Pań w stosowaniu kremu stanowią Panowie, gdyż wspaniałe efekty lecznicze daje masaż prostaty, przy pomocy tego kremu.

  Kosmetycznie: bardzo mocny środek, likwiduje siatkę zmarszczek małych i pajączki - najlepiej stosować na całą twarz, odmładza skórę, trzeba stosować na całą twarz (można aż do pasa…).
 • Krem do twarzy z witaminą A SOLARIS
  Jedyny w świecie krem z naturalną witaminą A z wyciągu z archebakterii, a nie prowitaminą. Tej witaminy nie niszczą promienie słoneczne, jest ona w pełni przyswajalna przez nasz organizm. Rewelacyjnie podciąga skórę i likwiduje zmarszczki, po 2-3 tyg. codziennego stosowania jest jak po mini liftingu. Chroni skórę od szkodliwego działania promieni słonecznych, dla dzieci też wspaniale działa jako ochrona skóry od słońca i o tym należy pamiętać i uczyć tego nasze dzieci.
 • Krem do rąk i paznokci
  Zawiera dodatki grzybobójcze - stosować można na paznokcie, skórę, błony śluzowe, na głowę i w ginekologii. Można się przy pomocy tego kremu pozbyć się wszystkich problemów z grzybicą. Likwiduje ból w stawach palców i ból stawów - najskuteczniejszy z kremów naszej Firmy na tą dolegliwość u osób starszych.
  Demodekoza - nużeniec (pasożyt z gatunku roztoczy), który żyje na naszej skórze (choroba skory, w której w każdym naropieniu jest ten właśnie nużeniec) powstaje na skórze - nie można go zabić, próbowano ultradźwiękiem, ale jest to bardzo nieskuteczne, działa na niego rewelacyjnie ten krem i na dzień dzisiejszy nie ma NIC skuteczniejszego na świecie. Jest preparatem, którego efekt czuje się natychmiast, zaraz po posmarowaniu czuć wyraźną różnicę w porównaniu z drugą ręką.
 • Sole
  Profilaktycznie należy stosować 2 razy w tygodniu. Nie każdego z nas stać na odpoczynek w kurortach nad Morzem Martwym, ale można sobie go zrobić dzięki tej soli w domu. Nie ma osoby, która stosując regularnie taką kąpiel chce z niej później zrezygnować. Sól powinna być w każdym domu i nie ma żadnych przeciwwskazań do kąpieli (jedynie należy przestrzegać temperatury wody, aby nie była wyższa niż temperatura ciała).
  Sole to wspaniała detoksykacja organizmu - wydalają z niego toksyny. Sole uspokajają układ nerwowy, usuwają przemęczanie fizyczne i psychiczne, wzmacniają siły życiowe oraz łagodzą bóle pochodzenia kostno- mięśniowego.
  Sole różnią się dodatkami aromatycznymi - wyciągami z lawendy, rozmarynu, kamfory, jaśminu, żeńszenia, koniczyny, rumianku, eukaliptusa i tymianku oraz ylang-ylang. Przyspieszają gojenie ran, działają antyseptycznie i przeciwalergicznie, poprawiają krążenie.

W Polsce codziennie 100 kobiet zachorowuje na raka piersi, na choroby onkologiczne codziennie choruje 300 osób a umiera 250...

Produkty perfumeryjne

 • Dezodoranty
  Na rynku dostępne dezodoranty to antyperspiranty, które blokują gruczoły potowe, blokują nasze węzły chłonne, pozostają w nich wszystkie złogi metali ciężkich, a to z kolei prowadzi do raka piersi u kobiet. Wiedząc o tym mechanizmie dr Nona Kuchina stworzyła dezodorant, który nie blokuje, a wyprowadza te złogi z naszych węzłów chłonnych i zawiera silne antyutleniacze. Można stosować na wszystkie grupy węzłów chłonnych, (które są najbardziej atakowanymi komórkami przez choroby onkologiczne i inne). Razem z limfą działa na cały organizm i go odtruwa. Może być stosowany prze kobiety po amputacji piersi, gdy większość dezodorantów jest zabroniona.
  Właściwości lecznicze ma w gruźlicy, najłagodniejsza i skuteczna profilaktyka w onkologii, mają bardzo mocny efekt znieczulający - doskonałe na bolące stawy, ból zęba, ból głowy, ukąszenia i oparzenia, na bóle pleców, zmniejszają też bóle onkologiczne.
  Jest to produkt niezbędny w każdym domu! Występuje w kilku nutach zapachowych i do każdego z tych zapachów są perfumy.
 • Perfumy
  Każdy człowiek dobiera sobie parę wg zapachu (feromony), dlatego ludzie już w dawnych czasach wykorzystywali różnego rodzaju aromaty. Jeśli coś dobrze pachnie, to polepsza nam humor i odwrotnie, nie lubimy przebywać w miejscach, gdzie nieprzyjemnie pachnie. Tworząc wszystkie produkty dr Nona zwracała uwagę na efekt leczniczy. Znajdujemy się w ciągłym stresie. Istnieje dużo aromatów wpływających na centrum mózgu, polepszających nastrój i likwidujących depresje, dodatkowo wprowadzony jest - jak we wszystkich preparatach - BOMK, witaminy, minerały i antyutleniacze, żeby odbudować komórki i stworzyć barierę ochronną, wpływają na układ limbiczny i nasze emocje. Każda kobieta, która siebie kocha powinna je stosować. Niezapomniany aromat, wywołujący sympatię do nas, polepszają samopoczucie nasze i otoczenia i jeszcze mają działanie lecznicze. Zapewniają powodzenie u ludzi. Dla kobiet są w 5 zapachach, dla mężczyzn w 1.

Płyn do ust

 • Płyn do płukania jamy ustnej - złote krople
  Produkt, który pielęgnuje każdą śluzówkę, hamuje krwawienie (okłady z płynem), wspaniały środek na stany zapalne (krople do oczu, uszu i nosa), na jakiekolwiek zadrapania i rany. Ciepły okład na plecy przy chorobach nerek, na tampony w przypadku problemów ginekologicznych. Niezastąpiony w leczeniu parodontozy i chorób przyzębia, leczeniu nieświeżego oddechu. Stosowany u dzieci (tyle kropli ile dziecko waży 1 raz dziennie) przy alergiach i skazie białkowej. Rewelacyjny preparat na wrzody i zgagę.

Pamiętajmy! Skóra jest niezwykle ważnym narządem. Produktami Dr.Nona możemy ją odbudować w prosty sposób, zapewniając tym samym piękny wygląd i zdrowie!