Likwidacja sklepu, Obniżka 30%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoZastosowanie biologicznie aktywnych suplementów diety
oferowanych przez firmę "Dr.Nona"

Nasze zdrowie jest bezpośrednio związane z jakością żywienia i jego różnorodnością, a w konsekwencji z prawidłową przemianą materii. Współczesne pożywienie nie zawiera dostatecznej ilości witamin i mikroelementów, niezbędnych do fizjologicznych czynności organizmu. Nowoczesny tryb życia, mówiąc najogólniej, nie pozwala nam zapewnić niezbędnej ilości substancji odżywczych i budulcowych, potrzebnych do produkcji energii i odnowienia komórek. Otaczające nas środowisko charakteryzuje się podwyższonym promieniowaniem, chemicznym skażeniem wody i powietrza, zawiera dużą ilość spalin i odpadów przemysłowych. Są to główne źródła chorób.

Oprócz tego, cały czas dają o sobie znać szkodliwe skutki palenia tytoniu, ciągłych stresów, nieuzasadnionego stosowania antybiotyków, hormonów i innych preparatów farmakologicznych. Wyjałowienie gleby, a co się z tym wiąże, obniżenie jakości artykułów spożywczych nawet, jeśli są wytwarzane domowym sposobem, to również źródła naszego złego samopoczucia.

Wiele z tych czynników ryzyka trudno jest kontrolować, ale możemy starać się chronić przed nimi nasz organizm, zapewniając mu regularne dostarczanie wszystkich niezbędnych składników z pożywieniem, zwiększając aktywność naszego układu odpornościowego, wspomagając oczyszczanie organizmu z metali ciężkich i innych substancji toksycznych, odtwarzając tym samym przemianę materii oraz prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Umiejętnie oddziałując na styl życia (odpowiednie odżywianie, aktywność fizyczna i umysłowa), możemy pozytywnie wpływać na działanie organów wewnętrznych, korygować ich nieprawidłowe funkcjonowanie, wzmacniać zdrowie. To są podstawy medycyny wschodniej. Dokładnie tak samo działają suplemanty diety. Nie leczą w dosłownym tego słowa znaczeniu, lecz mobilizują rezerwy wewnętrzne organizmu do walki z chorobą, włączając naturalny, nieużywany "awaryjny system obronny".

Wszystkie suplementy diety firmy Dr.Nona zawierają w swej nazwie końcówkę "seen", co znaczy Chiny. Właśnie w Chinach istnieje do dzisiaj, a stworzona w czasach starożytnych, bogata, różnorodna i bardzo efektywna fitoterapia, a jej podstawowe zasady, dopracowywane przez tysiąclecia, mają zastosowanie w dzisiejszej medycynie.

Poznawszy współzależność między zjawiskami przyrody, lekarze starożytni założyli, że organizm ludzki żyje i funkcjonuje pod wpływem tych samych sił, które panują w przyrodzie. Organizm człowieka nie jest rozpatrywany jako odrębny element świata zewnętrznego, ale jako złożony system, którego każdy element nierozłącznie powiązany jest z pozostałymi. Rozumiemy przez to, że w jakiejkolwiek chorobie, staje się nieuniknione wciąganie w proces chorobowy całego organizmu. Przy naruszeniu funkcji jednego organu zmienia się funkcjonowanie innych, a zatem całego układu ludzkiego organizmu.

"Szczęśliwy człowiek to zdrowy człowiek" i "Chorobie łatwiej zapobiec niż ją leczyć" - to główne zasady medycyny chińskiej. Dlatego właśnie stosowanie suplementów diety pozwala osobom młodym prawidłowo się rozwijać, osobom w wieku średnim opóźnić proces starzenia, a osobom w wieku podeszłym czuć się bardziej energicznie i rześko.

Powinno się jednak brać pod uwagę, że przyjmowanie suplementów diety nie daje natychmiastowych rezultatów. Należy je stosować przez co najmniej 1 do 3 miesięcy, a w niektórych przypadkach dłużej. Tak jak proces odnowy komórek trwa cały miesiąc, tak i proces wzmacniania zdrowia jest płynny i stopniowy. Przyzwyczailiśmy się do szybkiego, ale i często niebezpiecznego działania tabletek chemicznych, dlatego oczekujemy, że nagromadzone w ciągu całego życia szlamy, toksyny i różne problemy znikną w ciągu kilku dni. Jest to niestety niemożliwe. Natomiast długotrwałe przyjmowanie preparatów odżywczych prowadzi do wzmocnienia zdrowia, nawet w przypadku przewlekłych zmian.

Ponieważ są to produkty ekologicznie czyste, bez szkodliwych substancji, nie wyłączają innych metod leczniczych, takich jak farmakoterapia, leczenie chirurgiczne, terapia promieniowa itp. Wręcz przeciwnie, bardzo wspomagają medycynę konwencjonalną, znacznie poprawiając wyniki leczenia. Pozytywny efekt stosowania preparatów odżywczych gwałtownie rośnie przy jednoczesnym stosowaniu środków zewnętrznych - kremów, balsamów, iłów oraz soli Morza Martwego.

Dodatki odżywcze, tak jak wszystkie produkty firmy Dr.Nona, zawierają Halo-Complex, stworzony na bazie archebakterii, łączący minerały Morza Martwego, olejki (aromaterapia) i inne składniki fitoterapeutyczne, przygotowane według starożytnych chińskich receptur.

Suplementy diety są wspaniałym materiałem budulcowym dla uszkodzonych komórek, powodują odtworzenie działania systemu immunologicznego, stymulują komórki i cały organizm do zbilansowanego funkcjonowania. Odtwarzają przemianę materii na każdym poziomie zaburzenia. Chronią organizm przed wpływem wolnych rodników i innych szkodliwych czynników otaczającego nas środowiska.

Uwaga! Wszystkie suplementy diety należy popijać 1-2 szklankami oczyszczonej lub przegotowanej wody. Należy brać pod uwagę indywidualność każdego organizmu przy zalecaniu każdego preparatu. Proszę pamiętać, że w wielu przypadkach, zwłaszcza w chorobach przewlekłych, niezbędna jest konsultacja lekarza.

Kompleks bioorganomineralny Morza Martwego zawiera: sód, mangan, cynk, magnez, potas, siarkę, chlor i wiele innych pierwiastków. Działa jako protektor błony komórek przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.

Uwaga! Osoby po przeszczepach i z autoimunoagresją proszone są o kontakt telefoniczny (605370438, 801011396) lub mailowy w celu ułożenia odpowiedniego programu.