Likwidacja sklepu, Obniżka 20%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoCharakterystyka firmy "Dr.Nona International LTD"


Jakikolwiek, najlepszy nawet produkt może dobrze działać dopiero wtedy, jeśli będzie dostępny dla jak największej ilości ludzi. Tylko w ten sposób może naprawdę pomóc i tylko w takim przypadku można mówić o tym, że produkt odniósł sukces.

Firma Dr.Nona International LTD została założona w Izraelu w 1994r. Jest jedyną firmą w Izraelu, która prowadzi badania, produkuje i sprzedaje produkty lecznicze: dodatki żywnościowe, kosmetyki i perfumy. W swojej ofercie posiada obecnie ponad 50 produktów przeznaczonych zarówno do użycia zewnętrznego - kremy, balsamy, maseczki, szampony, artykuły perfumeryjne, jak również do użytku wewnętrznego - kapsułki, batoniki, herbaty i zupy.

Inicjatorką i biorącą czynny udział w tworzeniu tych produktów jest dyplomowana lekarka Dr Nonna Kuchina.

Pomagać naturze, wspomagać jej działanie, iść jej drogą... - to właśnie taka myśl towarzyszy dr Nonnie Kuchinie przy opracowaniu tych wspaniałych preparatów!

Bazę dla wszystkich produktów firmy "Dr.Nona" tworzy Halo-Complex. Jest to kombinacja bioskładników, minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Archebakteria jest prawdopodobnie najstarszą komórką na Ziemi, posiada jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów. Naukowcy twierdzą, że właśnie z niej powstały organizmy wielokomórkowe. Jest nośnikiem pierwotnej, niezmutowanej informacji o początku życia na Ziemi. Jej hodowla to tajemnica firmy. Archebakteria, dzięki dr Nonnie Kuchinie, jest dodawana do wszystkich produktów firmy "Dr.Nona".

Firma "Dr.Nona" posiada w swej ofercie preparaty kosmetyczne nowej generacji. Zasada ich działania polega na zastosowaniu systemu autoregeneracyjnego (autotroficznego - ATS). System ten pozwala syntezować nowe molekuły białkowe na bazie własnych fragmentów mikromolekularnych i regenerować struktury komórkowe. W tej sytuacji pojawiła się możliwość bardziej ekonomicznego zagospodarowania własnego potencjału organizmu w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

Co dają produkty "Dr.Nona"?
Produkty firmy "Dr.Nona" charakteryzują się wysoką przyswajalnością. Zastosowanie metody mikrogranulacji substancji zawartych w wodzie Morza Martwego, pozwoliło znaleźć doskonały sposób dostarczania aktywnych składników i mikroelementów do organizmu. Wody Morza Martwego są nadzwyczaj bogate we wszystkie niezbędne ludziom mikroelementy. Kremy, maseczki, balsamy i inne preparaty pomagają usunąć deficyty mikroelementów w organizmie człowieka oraz hamują procesy zapalne. Wzmagają mechanizmy samoregeneracji i odporności organizmu.

Dlaczego produkty "Dr.Nona" są tak wyjątkowe?

Po pierwsze: Nasze metody przygotowania

Odżywcze produkty firmy "Dr.Nona" stanowią kombinacje kompleksowych mieszanek specjalnie wyselekcjonowanych ziół z całego świata. Jeśli tylko jest to możliwe, staramy się pracować z surowym materiałem botanicznym. Cała seria metodycznych badań, mozolny kunszt oraz zastosowanie inżynierii na najwyższym poziomie stanowi nieodłączną część przygotowania każdego z naszych unikalnych produktów. Czas produkcji może wahać się od kilku dni do nawet miesiąca. Działanie naszych produktów ma często skutek natychmiastowy i trwa dłużej niż standardowe działanie innych produktów obecnych na rynku, gdyż wiele troski przykładamy do jakości każdego stworzonego przez nas produktu.

Po drugie: Nasz dobór materiałów

"Dr.Nona" przykłada niezmierną wagę do używania składników o najwyższej jakości dostępnych dla naszych mieszanin. Dla osoby niedoświadczonej na tym polu o wysokim stopniu technicznej specjalizacji niewiarygodna może wydać się niezliczona ilość zawiłości, które wchodzą w skład sprowadzenia, zatwierdzenia, przetworzenia, połączenia oraz produkowania naszych odżywczych suplementów. Na przykład, zbiory ziół zmieniają się w zależności od pór roku oraz od typu obszaru. Stan gleby, w której zostały wyhodowane zebrane części rośliny, metody użyte do ich osuszenia, opakowania oraz wysłania - niezliczone czynniki od samego momentu zbiorów mogą wpłynąć na wartość wewnętrznych składników rośliny. „Dr.Nona” stara się kupować wyłącznie najlepsze zbiory ziół dla naszych mieszanek.

Po trzecie: Nasze kombinacje ziołowe łączymy w kompleksowe mieszanki

Nasze kombinacje stanowią mieszanki poszczególnych ziół, o których wiadomo, iż posiadają podobny lub uzupełniający się efekt na ciało człowieka. Podczas, gdy procesy metaboliczne oraz systemiczne różnią się znacznie u poszczególnych osób, to przez połączenie pewnej liczby uzupełniających się nawzajem ziół w daną mieszankę, szanse powodzenia produktu są zwiększone wielokrotnie. Innymi słowy, jeśli jeden ze składników mieszanki nie działa na biochemię danej osoby, istnieje duża szansa, iż jeden lub więcej z jakichś innych składników mieszaniny będzie posiadał pożądany efekt.

Innym czynnikiem uzasadniającym różnorodność ziół w każdym z naszych produktów jest fakt, iż pewne zioła oraz ziołowe koncentraty w kombinacjach mogą przynieść synergiczny efekt, którego nie można uzyskać innymi sposobami. Efekt synergiczny oznacza po prostu to, iż obecność jednego zioła w danej kombinacji zwiększa skuteczność innego.

Dzięki wysokiej jakości i jednemu w swoim rodzaju działaniu na organizm człowieka produkty firmy "Dr.Nona" zdobyły stałe miejsce na rynku i cały czas zdobywają większą popularność.

Wszystkie produkty zostały przetestowane i dopuszczone do stosowania przez Izraelskie Ministerstwo Zdrowia i są stale kontrolowane przez Urząd Kontroli Jakości Produktów Spożywczych i Medykamentów oraz Środków Kosmetycznych w USA. Produkty te były badane i dopuszczone do sprzedaży w wielu innych krajach jak: Australia, Argentyna, Japonia, Czechy, Polska, Singapur, Ukraina, Rosja, Łotwa, Estonia, Uzbekistan, Kazachstan, Gruzja, Kanada, Niemcy i innych. We wszystkich krajach potwierdzono wysoką jakość produktu.

Produkty firmy Dr.Nona International LTD nie zawierają w sobie żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Naukowe odkrycie kombinacji Halo-Complex stało się kamieniem węgielnym do utworzenia kompanii noszącej imię Dr Nonny. I jeśli Dr Nonna jest sercem i duszą firmy, tak Pan Moshe Shneerson jest głową i mózgiem firmy. To właśnie dzięki jego organizacyjnym i biznesowym umiejętnościom firma Dr.Nona International LTD powstała i funkcjonuje na światowych rynkach.

Podstawą sposobu sprzedaży produktów firmy jest Sieciowy System Marketingu, który został wprowadzony od dnia jej założenia. Dziś Kompania oferuje ponad 50 różnych produktów i liczba ta rośnie prawie z dnia na dzień. Nowe kosmetyki i naturalne dodatki odżywcze są w trakcie badań przez Izraelskie Ministerstwo Zdrowia.

Wiadomo, że mimo olbrzymich sił leczniczych Morza Martwego, których sława sięga tysiąca lat, nikt w nim nie kąpie się dłużej niż 10 minut, ponieważ istnieje zagrożenia oparzenia chemicznego na skutek dużej koncentracji soli, które tworzą silne środowisko alkaiczne o pH 9,9.

Znane francuskie olejki aromaterapeutyczne, które wykorzystuje firma "Dr.Nona", mają pH 3,0 - a zatem połączenie tych olejków z iłami i solami w określony sposób, tworzy wspaniałą kombinację, która nie parzy, a odżywia skórę. A co najważniejsze - posiada ten sam odczyn co skóra naszego organizmu, a mianowicie pH 5,5. Przy tym zbędne stają się konserwanty formalino pochodne, a wszystkie siły życiowe Morza Martwego zachowują swoje działanie.

To wszystko pozwala solom i iłom całkowicie wchłonąć się do krwi, która wzbogacona w ten sposób, udając się do wszystkich komórek naszego organizmu, odżywia je, oczyszcza i regeneruje.

Właśnie dlatego aktywność i skuteczność preparatów firmy "Dr.Nona" wzrasta kilkakrotnie i wynosi od 75% do 98%. Dla porównania - produkty zawierające minerały z Morza Martwego, proponowane przez inne firmy stosujące konserwanty, mają aktywność ok. 25%. Wysoka aktywność preparatów powoduje, że stosuje się mniejszą ilość produktu w celu osiągnięcia odpowiednich wyników.

Obecny również w tych solach i iłach bioorganomineralny, antyoksydacyjny kompleks, stworzony na bazie archebakterii, pomaga obronić komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i innych substancji toksycznych.