Likwidacja sklepu, Obniżka 20%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoMaseczki iłowe

Morze Martwe to niezwykła naturalna lecznica! Jest ono niepowtarzalnym źródłem makro- i mikroelementów. Koncentracja tych elementów wynosi 400 g na litr wody. Iły Morza Martwego nie mają na świecie porównywalnych odpowiedników, jeśli chodzi o właściwości terapeutyczne. W połączeniu z kąpielami, których czas trwania jest indywidualnie określany, dają wspaniałe rezultaty przy leczeniu różnorodnych schorzeń. Niestety, nie wszyscy, którzy potrzebują takiej kuracji w znanych uzdrowiskach w Izraelu, mogą sobie na nią pozwolić.

Zastosowanie maseczek iłowych firmy Dr.Nona umożliwia przeprowadzenie kuracji balneologicznej u siebie w domu bez zmiany warunków klimatycznych. Halo-Complex Morza Martwego, który wchodzi w skład maseczek iłowych, pozwala w domowych warunkach uzyskać lecznicze efekty Morza Martwego. Daje również możliwość wzmocnienia i ukierunkowania tych efektów. Pozwala to na uniknięcie niepożądanych skutków oraz osiągnięcie najskuteczniejszych efektów terapeutycznych.

Specyfiką maseczek iłowych Dr.Nona jest to, że zawierają w sobie szereg biologicznych i mineralnych składników, które regenerują DNA w uszkodzonych komórkach. Te preparaty wytwarzane są na bazie naturalnych składników. Nie są toksyczne, zawierają witaminy i antyoksydanty, które bezpośrednio oddziałują na uszkodzone komórki organizmu.

Stosowanie maseczek iłowych Dr.Nona poprawia krążenie krwi, reguluje hemostazę tkankową, aktywizuje miejscowe i ogólne procesy przemiany materii jak również stymuluje i pobudza system immunologiczny ludzkiego organizmu.

Zabiegi balneologiczne z zastosowaniem preparatów Dr.Nona przyniosą Państwu ulgę w różnych chorobach skóry, bólach mięśni, stawów, schorzeniach przewodu pokarmowego, układu nerwowego, a także w chorobach ginekologicznych.