Likwidacja sklepu, Obniżka 30%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoHalo-Complex ™

Po raz pierwszy w historii została stworzona wyjątkowa formuła Halo-Complex, w której wykorzystane są siły życiowe z Morza Martwego. U podstaw tej formuły jest Halobakteria Archea (Archebakteria), jedyny i najstarszy organizm, który formą życia może przetrwać w ekstremalnych warunkach Morza Martwego. Unikalna struktura Halobakterii Archea obdarzonej niezwykłą siłą życiową zawiera białko (Bakteriorodopsynę *), przeciwutleniacze oraz aminokwasy.

Połączenie niezwykłych właściwości Halobakterii Archea i leczniczych, unikalnych minerałów z Morza Martwego pozwoliły stworzyć podstawową formułę Halo-Complex. Halo-Complex dodany do produktów firmy Dr.Nona pozwala spowolnić procesy starzenia, chronić organizm przed szkodliwym wpływem środowiska, przyczynia się do regeneracji skóry i sprawia, że można być zdrowszym, wyglądać młodziej i pogodniej.

Ilość Halobakterii Archea w Morzu Martwym jest ograniczona, więc firma Dr.Nona opracowała metodę jej hodowli w laboratorium, by wszystkie produkty firmy Dr.Nona zawierały Halo-Complex. Dodane do Halo-Complexu olejki eteryczne i ekstrakty roślinne wzmacniają jego unikalne działanie. Dzięki temu kremy i balsamy są bardziej aktywne, suplementy diety mają wzmocnione właściwości lecznicze.

* Bakterioorodopsyna zawarta w Halobakterii Archea posiada zdolności wytwarzania energii niezbędnej do życia i funkcjonowania komórki, przenosząc tę energię przez błonę komórkową do środka komórki.

Zależnie od grupy produktów do których dodawany jest Halo-Complex ma on poniższy wzór:
X H n
gdzie litery oznaczają:

X = korzyści jakie są dla produktu
H = Halo-Complex ™
n = Naturalne

Produkty firmy Dr.Nona są podzielone na grupy, którym przypisany jest odpowiedni wzór Halo-Complexu.
  • NHn - działanie naturalne
  • HHn - działanie kojące, lecznicze
  • AHn - działanie przeciw starzeniowe
  • CHn - działanie oczyszczające
  • FHn - zapachowe
  • SHn - suplementy