Likwidacja sklepu, Obniżka 20%

Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza MartwegoDr Nonna Kuchina

Głos ma Nona Kuchina:

Moja historia:

Mając 16 lat byłam bardzo ambitną dziewczyną, miałam już główny cel życia - postanowiłam zostać lekarzem. Wątpliwości miał tylko ojciec, który chciał bym została uczonym - fizykiem. Do tego wszyscy wokół mówili: "Dziewczyna. Żydówka. Drzwi Instytutu Medycznego są dla niej zamknięte". Nie znali przecież mojej głównej dewizy życiowej: "Przez ciernie do gwiazd".

Wstawałam o 6-tej rano i uczyłam się, potem szkoła. Po szkole znowu podręczniki do 23-ej, i tak codziennie... Podczas egzaminów do Instytutu Medycznego nagle zachorowałam. Pewnego dnia dostałam dwie wiadomości. Pierwsza - zostałam studentką Mińskiego Instytutu Medycznego i druga - w wyniku histopatologii postawiono diagnozę - nowotwór złośliwy górnej szczęki (limfosarkoma). Nowotwór bardzo szybko powiększał się i zaczął mnie dusić. Ucisk narastał. Rozlewał się po całej szyi.

Za dużą kwotę pieniędzy położyli mnie na korytarzu Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojskowej Akademii Medycznej w Leningradzie. Dopiero tu zrozumiałam, co znaczą te dwie łacińskie litery „CR", że to wyrok śmierci. Zaczęło się długie i męczące leczenie...
Skomplikowane operacje...
Chemioterapie...
Naświetlania...
Umierałam...
Medycyna konwencjonalna zrobiła już wszystko!

Dla wielu byłby to koniec nadziei. Ale nie dla mojej mamy. Dowiedziała się o chińskiej medycynie, opartej na bilansie energii Yin i Yang. Przez dwa tygodnie chińscy lekarzy robili mi nakłucia w bioaktywne punkty rąk, wstrzykując roztwór soli. Wyjaśniali, że wprowadzając obcy płyn, powodują w organizmie wstrząs, stymulując w ten sposób jego naturalne rezerwy i organizm zaczyna walczyć.

Żyłam, choć byłam w gościnie u śmierci.
Ale pamiętam każdy dzień kiedy „gryzła" mnie choroba. I ten słodkawy zapach bezlitosnej, okrutnej śmierci.
Od tej pory wiem na pewno, że ten kto walczy o życie, nawet w nieuleczalnych chorobach, będzie żył! I ważne, by razem z nim, walczyli tak samo myślący silni (duchem) ludzie.
Dlatego gotowi jesteśmy iść z każdym, kto chce walczyć o własne życie!!!

Podukty "Dr.Nona", to niewielki podarunek, jaki chcę dać wszystkim potrzebującym pomocy! Tym, którzy tracą ostatnie iskierki nadziei. Ludziom bezbronnym i bezsilnym w obliczu śmierci! Ja też kiedyś taka byłam!

Właśnie po to przeżyłam. To jest cel mojego życia. Dzięki pomocy wielu serdecznych i wrażliwych ludzi stworzyłam nasze produkty.

Dzisiaj Dr Nonna Kuchina jest dyplomowanym lekarzem. Gdy przybyła do Izraela rozpoczęła pracę jako wykładowca na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Tel-Awiwie. W tym czasie prowadziła badania naukowe. Dodatkowo otworzyła swoją prywatną klinikę, w której leczyła i nadzorowała rehabilitację osób cierpiących z powodu chorób nowotworowych, miażdżycowych, stwardnienie rozsiane wykorzystując medycynę alternatywną.

Podstawowym odkryciem naukowym Dr Nonny Kuchiny jest połączenie bioorganicznych i biomineralnych materiałów, tworzących Halo-Complex.

Nonna Kuchina jest poważnym uczonym, doktorem, Akademikiem Nowojorskiej Akademii Nauk Technologicznych i Społecznych, szefem naukowo-badawczego laboratorium kliniki "LENOM" w Izraelu, Akademikiem Rosyjskiej Akademii Nauk Naturalnych, autorem 40 prac naukowych, z dziedziny podniesienia odporności organizmu, profilaktyki chorób i rehabilitacji chorych, przedstawianych na międzynarodowych sympozjach.

W roku 2004 otrzymała złoty medal Rosyjskiego Funduszu Pokoju. Osobiście docenili jej pracę prezydent USA George Bush z żoną, burmistrz Nowego Jorku M. Bloomberg, senator Hillary Clinton, senator Carl Kruger i inne znane osobistości.
Założyła fundację na rzecz dzieci chorych na raka.

Za te wszystkie zasługi została uhonorowana w Izraelu tytułem "Kobieta Roku 2000". Tę zaszczytną nagrodę corocznie, od kilkudziesięciu lat, wręcza Organizacja Kobiet Biznesu Izraela.