Dr. Nona - Archebakteria dla Twojego zdrowia i piękna
Preparaty z bioskładników i minerałów Morza Martwego


Klimakterium

, Dr Nona
Główne dolegliwości w okresie klimakterium:
  1. Uderzenia gorąca. Najwcześniejszy symptom klimakterium.
  2. Nerwowość. Kobieta staje się nerwowa i drażliwa, czuje się chora, nieszczęśliwa, niepotrzebna, bezużyteczna. Traci apetyt lub na odwrót - czuje "wilczy głód". Czuje się stale zmęczona i nie ma sił wykonywać zwykłych, codziennych czynności.
  3. Bezsenność. To jeden z charakterystycznych symptomów okresu przejściowego. Brak głębokiego, dającego wypoczynek snu powoduje, że kobieta z trudem wytrzymuje codzienny rytm życia, co z kolei wywołuje nerwowość, wyczerpuje psychicznie i fizycznie.
  4. Bóle głowy. Zaburzenia w funkcjonowaniu jajników wywołują nie tylko uderzenia gorąca, ale także bóle głowy. Zazwyczaj występują dwa rodzaje bólu - zwykły i bardzo ostry. W pierwszym wypadku, kobieta odczuwa coś w rodzaju uciskającej ciasnej obręczy na głowie. Ostry ból głowy zaczyna się od potylicy i karku, jest tępy i silny i czasami przechodzi na plecy.
  5. Depresja. Ten objaw jest najtrudniejszy do zniesienia: zły nastrój, złe samopoczucie, odczuwanie zagrożenia, zbliżającego się nieszczęścia, łzy z byle powodu lub zupełnie bez powodu. Proszę zwrócić uwagę, że nie mówimy o depresji w następstwie jakiejś tragedii. Depresja w okresie menopauzy to odczucie pełnej beznadziejności, zagubienia, życia jak we mgle, bez pragnień, perspektyw i nadziei. Wszystko to jest rezultatem niedoboru hormonu - estrogenu.
  6. Zaburzenia krążenia krwi. Kobieta zwraca uwagę tylko na jeden symptom zaburzenia krążenia krwi - uderzenia gorąca: pojawiające się nagle i stopniowo zanikające uczucie gorąca, zaczynające się od szyi i szybko obejmujące twarz i głowę. Przyspieszone bicie serca rzadko łączone jest z klimakterium. Innym nieprzyjemnym objawem zaburzenia krążenia jest odczucie ucisku w klatce piersiowej. Czasami występuje zaburzenie krążenia w kończynach. Może być odczuwane jako zdrętwienie i mrowienie w rękach i nogach. Wszystkie te objawy są zaburzeniami funkcjonalnymi. Nie można ich uważać za symptomy chorób układu krążenia. Dolegliwości te znikną wraz z końcem okresu klimakterium.
  7. Zaburzenia przemiany materii. Zachodzą one z powodu niedostatecznej lub też nadmiernej aktywności jednego lub kilku gruczołów wydzielania wewnętrznego. Mogą być powodowane niedoborem estrogenu, który odgrywa ważną rolę w regulacji funkcji śluzówki, kory nadnerczy oraz tarczycy. U niektórych kobiet następuje zaburzenie przemiany węglowodanowej, co prowadzi do zaburzenia poziomu cukru oraz pojawienia się cukru we krwi. Dwie dolegliwości szczególnie niepokojące kobiety w okresie klimakterium: są to bóle w stawach i przyrost wagi.

Firma Dr.Nona International Ltd. oferuje pomoc każdej kobiecie cierpiącej na problemy okresu przejściowego. - jest nią nasz preparat Feminseen. Femseen - to fitoestrogen (soja) w połączeniu z fitoterapią (skrzyp) i Halo-Complex.

Dzięki preparatowi Femseen następuje normalizacja snu, samopoczucia, zmiejsza się nerwowość i drażliwość. Femseen poprawia przemianę materii, wpływa na obniżenie wagi. Dzięki niemu można znowu cieszyć się życiem!

Drogie Panie! Nie bójmy się tego trudnego okresu w naszym życiu. Przygotujmy się do niego już wcześniej. Zaczynając od 45 roku życia stosujmy po 1 kapsułce Feminseen dziennie, a w okresie klimakterium po 1 kapsułce dwa razy dziennie, w czasie jedzenia.

Wszystkie preparaty Dr.Nona wspaniale łączą się z konwencjonalnymi metodami leczenia.

Uwaga! Każdą terapię powinno się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się ze mną, udzielę info@enona.pl konsultacji.


Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem.
Wszystkie artykuły prezentowane na stronach sklepu www.eNona.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.